KAMERA İLE TIKALI LAVABO NASIL AÇILIR?

 

  KAMERA İLE TIKALI LAVABO NASIL AÇILIR?

Tıkanan lavabo daki tıkanıklıkları açmaya yarayan özel cihazların hepsi Başkent Tesisat firmamızda kullanılmaktadır. Evde birçok yöntem denediniz ama sonuç alamadıysanız lavabo açan firma olarak çamaşır makinesinden su geri geliyor, giderden su akmıyor, lavabom tıkandı ne yapmalıyım gibi sorunları çözebilecek gerekli donanımda ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermeye hazır kurumsal bir tesisat firmasıyız. Kırmadan tıkanıklık açma konusunda özel yetiştirilmiş personelimiz ile evinizde veya işyerinizde oluşacak tüm şikayetleriniz de anında müdahale edebiliyoruz.

Lavabom Tıkandı sorunu ile karşılaştığınızda Başkent Tesisat firmamızı aramanız ile ustalarımız tıkanıklığın nerden ve nereden kaynaklandığını tespit etmek için kameralı cihazlar ile lavabo tıkanıklığının giderilmesi işlemine başlayacaklardır.

Kameralı görüntüleme cihazları ile incelenen boru içerisinde tıkanıklığa sebep olan cisimler ve artık maddeler görüntülenir.Tecrübeli ustalarımız tarafından cihaz ile tespit edilen görüntüler sizlere gösterilir. Ve kalıcı çözümler için yapılması gereken işlemler sizlere aktarılır.

KIRMADAN ROBOTLA LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabom Tıkandı, Lavabodan su geri gitmiyor gibi sorunlarla karşılaşmamak için kullanımlarınıza dikkat etmeniz gerekir.Giderlere dökülen yağlar, lavaboya dökülen yemek artıkları, çay posaları boru içinde zamanla daralmalara yol açar.Boru genişliği daraldığında ise  tıkanıklar oluşur ve lavabodan su geri gelmeye başlar.Piyasada satılan Lavabo açma aletleri veya lavabo gideri açmaya yarayan kimyasallar tıkanıklığa kesin çözüm olamayacağı gibi ciddi sorunlara da yol açabilmektedir.Başkent Tesisat son teknoloji ekipmanlarıyla kalıcı çözümler sunmaya odaklanmış köklü bir firmadır.

Sizler evinizde yapılacak uzun süreli, masraflı ve evi inşaat alanına çevirecek tesisatçılar yerine kırmadan robatla gider açma hizmeti veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Özel cihazların kullanımı ve tıkanıkların giderilmesi konusunda özel olarak eğitim alan ekibimiz firmamız bünyesinde hizmet vermektedir.Robot cihazlar sayesinde lavabo tıkanıklığı en derinden çözümlenir.Lavabo tıkanmasına bir cisim sebep oldu ise robot cihaz kullanılarak boru içerisinde ki cismin parçalanması sağlanır. Cisim parçalanmayacak halde ise robot cihazın başka bir aparatı takılarak geri çekilir veya kanalizasyon çukuruna doğru ileri iletir.Kamera görüntüleme cihazı ile boru içerisi tekrardan kontrol edilir.Başkent Tesisat tüm tesisat ve tıkanıklık problemlerini en uygun fiyatlar ile ayağınıza kadar getirmektedir.Kameralı gider açma makinelerinizin açamadığı tıkanıklık yoktur.İş ahlakı ve profesyonel hizmet anlayışımız ile sorunlarını çözüyoruz çünkü sizlere değer verir.

Call Now Button

Başkent Tesisat