KAMERALI PİMAŞ VE KANAL GÖRÜNTÜLEME

Kameralı su kaçağı nasıl bulunur?

Konut ve işyerlerinde su kaçak tespiti için farklı yöntemler uygulanmaktadır.Eski yöntemler ile yapılan kaçak tespiti sırasında sızıntının olduğu yeri bulmak için birçok yer kırılarak kaçağa ulaşılabiliniyordu.Günümüz teknolojisi sayesinde sesli ve görüntülü su kaçağı arama cihazları ile elle ulaşılamayacak ve gözle görülemeyecek bölgelere anında bulmaya yardımcı olmaktadır.

Kameralı su kaçağı, atık su tesisatındaki kaçağı ve patlak su borusunu bulmak için kamera borulara sallanır ve bütün her yerde gezdirilir.Bu şekilde su patlağını sizde görmüş olursunuz.Evde su kaçağı bulma hizmetinden yararlanmak için cihazlı tesisat ustalarından yardım alabilirsiniz.Arıza oluştuğun da Makinayla su kaçaklarına bakan usta bulmak eskisi gibi zor değil.Başkent Tesisata ulaşmanız durumunda kameralı su kaçak tespit cihazları ile su kaçaklarını nokta atışı ile buluyoruz.Son teknoloji ile üretilen cihazlarla yapılan su kaçak tespiti firmamızın eğitimli uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Başkent Tesisat profesyonel cihazlı tesisat ustaları ile evinizde kırmadan dökmeden su kaçağını tespit eder.Firmamız uzman ekibimiz ile garantili su kaçağını bularak müşterimizin isteği doğrultusunda tamirini de yapmaktadır.

  • Pis Su Kameraları :
  • Atık su tesisatlarında kullanılan bir cihazdır. Kamera atık su borularının içine gönderilir. Cihaz sayesinde pimaş içi yani borunun içi dışardan gözlemlenebilir. Bu işleme kanal görüntüleme de denmektedir. Müşterilerimiz de bu görüntülere bizzat tanıklık edebilmektedir. Bu şekilde su kaçağının yeri belirlendikten sonra Başkent Tesisat ekibi engin tecrübesiyle ustaca ve titizlikle su kaçağını giderir. Yıllardır bizi tercih eden değerli müşterilerimiz, ekibimizin en kısa sürede ve en az zararla bu sorunu gidermesine şaşırmışlardır.
Call Now Button

Başkent Tesisat