Kalorifer Borularında Oluşan Su Sızıntısı?

Kalorifer Borularında Oluşan Su Sızıntısı?

Alt kata su sızması kalorifer borularında da kendini gösterebilir. Kalorifer borularında oluşan su kaçakları,  banyo veya tuvalet haricinde diğer odalarda da ortaya çıkabilir. Alt katın tavanında rutubet şeklinde şikayet var ise sorun kalorifer borularında oluşan su sızıntısıdır.

Yukarda başlıklar altında incelediğimiz bu yöntemler su kaçaklarının hangi tesisat sisteminde olduğunu tespit etmemize yardımcı olacaktır.

Alt kata su sızmasına çözüm aramak için mutlaka profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Aksi takdirde su kaçak tespit cihazı olmadan kaçak tespiti yapan tesisatçılar hem kesenize, hem de evinizde birçok yerin kırılmasına sebep olacaktır.

Siz değerli müşterimiz; dairenizde oluşan su kaçağının maliyetinden ve iş yükünden kurtulmak için Ankara’da bulunun uzman ekipmanlı firmamıza arıza kaydında bulunabilirsiniz. Ustalarımız su kaçağının bulunduğu dairede akustik dinleme cihazları kullanarak su kaçağının yerini 5 dakika gibi bir sürede tespit ederler. Sorun pis su tesisatından kaynaklanıyor ise kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş içi görüntülenerek sorun nokta atışı tespit edilir. Sizlerin isteği doğrultusunda kameralı cihaz ile kısa bir sürede sorun tespit edildikten sonra onarımı da ustalarımız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.

Call Now Button

Başkent Tesisat