TUVALET TIKANDIĞININDA NE YAPMALIYIM?

TUVALET TIKANDIĞININDA NE YAPMALIYIM?

Tuvalet tıkandı nasıl açarım? diye endişeye kapılmayın, bunun için yapmanız gereken;  firmamız ile iletişime geçerek servis kaydı oluşturmanız. Ankara’ nın tüm ilçelerine hizmet veren kurumsal firmamız tuvalet tıkanıklığı açan servisimiz ile evinizde veya işyerinizde kırma dökme işlemi olmadan kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıkları tespit eder.Robot cihazlar kullanarak tıkanıkları açar ve atık su giderlerinin tıkanması problemine son verilmiş olunur.

Bir önceki yazımızda anlattığımız yöntemler anlık çözüm üretse de sonrasında tekrar eden tıkanıklara yol açmaktadır.Tıkanmalarda kullandığımız kimyasal ürünler cilt ile temasa geçtiğinde ciddi cilt problemlerine neden olmaktadır.Kimyasal ürünlerin fazla kullanımı içerinde ki asitten kaynaklı gider borularına da zarar vermekte, zamanla boruların eriyerek çatlamasına ve kırılmasına neden olmaktadır.Kameralı tıkanıklık açma servisimiz tecrübeli ve eğitimli ustalardan oluşmaktadır.

TUVALET GERİ TAŞIYOR NE YAPMALIYIM?

Klozetler pis suların kanalizasyona doğru gitmesini sağlayan gerekli araçlardır.Pis su giderlerinde oluşan tıkanıklıklar klozetten su geri taşıyor? şikayetine sebep olmaktadır.Klozet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, gibi nedenlerden kaynaklı gitmeyen su problemi ile karşılaşabilirsiniz.Bu gibi suyun geri tepmesi durumları gider borularında oluşan tıkanıklık nedeniyle oluşmaktadır.Gider borusundan su geri geliyor, tuvalet geri basıyor diyorsanız, tıkanan tüm giderleri kameralı sistem ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tuvalet gideri açan firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Gitmeyen su problemiyle karşılaşmanız durumunda firmamız ile iletişime geçerek eviniz kırılıp dökülmeden taşan tuvalet sorunundan kurtulursunuz.Firmamız gerekli tüm ekip ve ekipmanlara sahiptir.Başkent Tesisat ustaları özel yetiştirilmiş personeller olup problemlerinizden kurtaracak tüm donanımlara sahiptir.

Call Now Button

Başkent Tesisat