Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Başkent Tesisat olarak bizim misyonumuz işimizi en iyi şekilde yapmaktır. En iyiyi yapabilmek, sizi memnun edebilmek için de en son teknolojileri kullanıyoruz.

Bazı firmalar ne yazık ki eski usül olan;  tuvaleti, klozeti kırarak tıkanıklığı açmaya çalışıyorlar. Bu yanlış bir yöntem olacaktır. Çünkü ev sahibine gereksiz yere ek maliyet ve iş çıkartacaktır.

Biz bu işte en iyisiyiz. Kırmadan dökmeden tıkanıklıkları açıyoruz.Tuvalet tıkanıklığı açmada, kameralı robot cihazları kullanıyoruz.

Deneyimli ustalarımız öncelikle robot cihazları tıkanıklığın olduğu yere göndererek tıkanıklığı açıyor. Gider yolunu açmış oluyor. Daha sonra öylece bırakmayarak işini her zaman olduğu gibi en iyi şekilde yapmak için tuvaletin içine kamera gönderiyor. Bu kamera tıkanıklığın neden kaynaklandığını anlamaya yarıyor. Müşterilerimiz de dilerse kameradan tıkanıklığın nereden kaynaklandığını gözlemleyebilirler.

Sorunun nerden kaynaklandığı tespit edildikten aynı sorunun bir daha tekrar etmesine imkan vermemek için gerekli tamirat yapılarak sorun çözülmüş olur. Başkent Tesisat sizin evinizden de memnuniyetinize şahit olarak ayrılmanın haklı gururunu yaşayarak ayrılır. Biz varken başkasını aramayın, 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

Call Now Button

Başkent Tesisat