TIKANAN LAVABO NASIL AÇILIR?

TIKANAN LAVABO NASIL AÇILIR?

Ankara’nın bütün ilçelerine son teknoloji robot cihazlar borularında tıkanıklık açma hizmetini deneyimli kadromuz ile en uygun fiyatta sorununuzu derinden çözüyoruz.

Lavabo gideri açma hizmetinden yararlanmak için sizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

LAVABO NEDEN TIKANIR?

Eski bina ya da yeni bina gözetmeksizin gider tıkanıklıkları ile karşı karşıya kalabiliriz. Lavabo giderlerinin tıkanmasının en büyük sebepleri kullanıcı hataları ve usta hatalarıdır.

  • Yapı inşaat halindeyken boru içinde inşaat kalıntılarının kalması.
  • Yapım aşamasında ustaların gider borusunda suyun akışını sağlamak için borulara yeterli eğilimi vermemeleri.
  • Mutfak lavabolarına atılan yiyecek parçaları.
  • Lavabolarda traş olurken sakalların gider borusunun dirseğine birikerek tıkanıklık olmasına.
  • Demlik dibindeki çay parçaları, zamanla birikerek boruların tıkanmasına.
  • Yağların lavaboya dökülmesi de yağların pimaş borularına yapışarak zamanla tıkanıklığa yol açar.

Tıkanıklık oluşmaya başladıktan sonra lavabo giderinden akan su geri gelmeye başlar. Tıkanan lavabo borusundaki yağlanmalar ve tıkanıklıkları açmaya yarayan özel cihazlar firmamız bünyesinde   mevcuttur. Ankara’nın her ilçesinde servis hizmeti bulunan Başkent  Tesisat kırmadan tıkanıklık açma ekipmanlarıyla tüm tıkanıklık problemlerinizi çözmektedir.

TIKALI LAVABO AÇMA YÖNTEMLERİ

Bir önceki yazımızda bahsettiğimiz lavabo açma yöntemleri basit tıkanıklarda uygulanabilir. Unutulmaması gereken lavabo açıcı ve kostik gibi kimyasallar sıcak su ile etkileşime geçtiğinde, zamanla gider borularının erimesine neden olacaktır. Bir diğer yöntem tel kullanarak tıkanıklığı açmaya çalışmak da telin gider borusunda dikkatsiz kullanılması durumunda hasar oluşmasına sebep olabilecektir.

Lavabo açmak için zahmetli işlerle uğraşmamıza gerek yok, son teknoloji cihazlar ile kırmadan lavabo açmak bizim işimiz. Ankara’nın köklü bir firması olan Başkent Tesisat tıkanan lavaboları açmak için donanımlı ve uzman ekibe sahiptir. Evinizde işyerinizde karşılaştığınız her türlü lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı,  banyo tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı ve gider borusu tıkanıklığı sorunlarının çözümü bizde. Firmamız gerek bilgi, gerek profesyonellik, gerek kullanılan cihazlar konusunda kendini ispatlamış nadir tesisat firmalarındandır.

Call Now Button

Başkent Tesisat